top of page

 Lash Lifting & Lash Botox : Momentálně nejšetrnější a nejmodernější způsob natočení řas.

 

Řasy jsou ihned po ošetření :

- krásně natočené

- tmavě černé

- až o 50% silnější

- opticky prodloužené

- regenerované a vyživené látkami podporujícími růst i sílu

Takto dokonalý a přirozený vzhled Vás bude krášlit 4 - 6 týdnů!

Stejnou metodou lze rovněž zkrotit a vytvarovat neposedné obočí.

Nadpis 1

my lamination.jpg

Pro váš perfektní look i v letních měsících! 😘

letni_look.png
Pro-7-Colors-LED-Photon-Mask-Light-Thera

Světelná terapie - PDT lampa

 

Moderní metoda péče o pokožku, která vede k celkovému zlepšení jakéhokoli stavu pleti. Patří mezi velmi oblíbené omlazující a pečující metody pro svoji neinvazivnost a vynikají efekt. LED paprsky známe též jako studené světlo, kdy různé vlnové délky světla pronikají do tkání, čímž dochází částečně k absorbci a částečně k rozptylu světla. Absorbované světlo mitochondriemi vytvoří reakci - zvýšení buněčné aktivity v určitých hloubkách kůže, je stimulována buněčná obnova pleti a ozdravné procesy v ní.

 

ČERVENÉ SVĚTLO : zlepšuje cirkulaci krve, elasticitu pokožky a její celkový stav, podporuje bělení skvrn, odstranění vrásek, regeneruje pokožku po úrazech, zmenšuje póry a výrazně zvyšuje produkci kolagenu. Pomáhá na "unavený" obličej, dokáže zlepšit kvalitu spánku a celkové uvolnění, omlazuje.

MODRÉ SVĚTLO:   působí antibakteriálně - ideální pro léčbu akné. Efektivně působí na citlivou pokožku, zlepšuje stav jizev po akné.

 

ŽLUTÉ SVĚTLO:   napomáhá buněčnému dýchání, podporuje správnou funkci lymfatického systému, redukuje zarudnutí a podporuje buněčnou imunitu.

 

ZELENÉ SVĚTLO: dokáže vyvážit poměr pigmentu v pokožce, redukuje drobné vrásky, pomáhá obnovit buněčnou stabilitu a rovnováhu metabolismu. Doporučuje se použít na pleť s ucpanými póry. Pomáhá na bledou, zašedlou pleť. Má uklidňující účinek na unavenou pleť i mysl, efektivně odstraňuje napětí

bottom of page