top of page
Maria Galland

MARIA GALLAND

Vše začalo soutěží krásy v Paříži, které se účastnila i mladičká studentka baletního umění Colette Pierret  navzdory vůli svých rodičů. Použila tedy pseudonym Maria Galland.

Pod tímto jménem vyhrála a stala se MISS PARIS

 

   Ve světovém hlavním městě krásy a avantgardní tvořivosti - Paříži- o několik let později tato mladá žena udělala rozhodnutí, které jí změnilo život a nakonec úplně proměnilo také životy jiných lidí.

  Rozhodla se věnovat kráse a ve svém apartmá si otevřela skromné kosmetické poradenství.

  V něm, přesně ve stylu města módy, nabízela péči, co byla každému doslova šita na míru. Není divu, že se tento koncept setkal s ohromným úspěchem a Madam Galland brzy založila speciální kosmetické laboratoře. A nedlouho poté si mohla přímo v srdci města v ulici Chateaubriand otevřít salón krásy, kde své služby a kosmetiku už nabízela pod jménem MARIA GALLAND PARIS.

 

   Jako tanečnice měla opravdovou vášeň pro vyjadřování krásy a byla naprosto přesvědčena , že klíčem ke kráse je energie.

  V hloubi duše cítila, že každá žena  má svou vlastní jedinečnou energii, díky níž je krásná a září.Stalo se tedy jejím snem a posláním odhalovat energii krásy díky nové generaci odborně vytvořené kosmetiky pro péči o pleť.

  V roce 1962 se díky spojení nejmodernějšího dermatologického výzkumu s nejsofistikovanějším kosmetickým uměním zrodila nová metoda Maria Galland a s ní úplně nová značka péče o krásu, která je až dodnes dostupná pouze v těch nejvybranějších salonech a lázních.

  Po mnoha letech úspěchů se dnes pod názvem MARIA GALLAND PARIS provozuje ve více než 40 zemích světa na 10 000 salónů krásy, kosmetických studií, institutů a relaxačních lázní. Za tímto úspěchem stojí inovativní duch zakladatelky Madam Galland, který prestižní značku drží stále na špici kosmetického vývoje.

 

  Paní Maria Galland, průkopnice jejímž cílem bylo odhalit krásu každé ženy bez ohledu na věk.Věřila,že kůže je mozaikou velmi rozličných potřeb, které musejí být naplňovány pomocí péče o krásu vytvořené na míru.

 

  MARIA GALLAND PARIS je zkrátka jedinečná, náročná a vzácná. Stejně jako naše pleť!

HLAVNÍ MEZNÍKY ZNAČKY

Zveme vás k prozkoumání báječného světa Maria Galland Paris vyzvednutím klíčových roků a produktů

1962:  REGENERAČNÍ KRÉM č.5 - mezinárodně uznávaný regenerační noční krém Maria Galland pro suchou až velmi suchou pokožku. Vytvořen  na počest jedineční Coco Chanel a jejímu legendárnímu parfému No.5

Tím Maria Galland položila základy ikonické numerologie značky. Od této chvíle jsou všechny výrobky označeny číslem a názvem. Je-li jméno zapomenuto, stačí říct jednoduše číslo 5, 2, 89, ....

1963: ikonická MOZAIKOVÁ MODELAČNÍ METODA - exkluzivní maska proti stárnutí s přirozeným liftingovým efektem

1969:  MASKA č.2 -  krémová maska Maria Galland ​​pro hluboké čištění, založená na přírodní hlíně pro hladkou a čistou pleť.

1990: OŠETŘENÍ COCOON  - revitalizující a uklidňující péče Maria Galland, která obklopuje obličej jako kokon.

1991: UVEDENÍ DEKORATIVNÍ KOSMETIKY

2006: UVEDENÍ PÁNSKÉ ŘADY

2009: ŘADA SYSTÉM DERMATOLOGIQUE

2010: LUXUSNÍ ŘADA MILLE - nové logo a balení produktů

2014: ESSENCES - velmi koncentrované aktivní látky pro péči o pleť.

2017: ŘADA LUMIN'ÉCLAT - řada péče proti předčasným příznakům stárnutí pleti a pro aktivaci jasu

PROVOZNÍ DOBA

Po-So na objednání

IČO 74624521

Salon KROB'S

Pikrtova 1, Praha 4 Pankrác, 14000, CZ

Tel: 606 248 435

Email: janinakosmetika@email.cz

  • Facebook Maria Galland Praha
bottom of page